fasonilac.com nedir? Fason İlaç

fasonilac.com nedir? Fason İlaç

Fason Üretim Nedir?

Fason üretim ; temel anlamda, bir firmanın başka bir üretici firmaya kendi talepleri doğrultusunda ürün ürettirmesi demektir (Kendi markası bir ürünü ürettirmesi). Fason üretimde ürünün markası üretimi yaptıran firmaya ya da üreticiye ait olabilir (üreticiye ait olan marka için marka kullanım sözleşmesi yapılması gereklidir). Aynı şekilde ürettirilecek ürünün pazarlanması taraflardan herhangi biri tarafından gerçekleştirilebilir (co-marketing vb).

Fason üretim sayesinde taraflar, profesyonel oldukları alanlarda yoğunlaşıp, iş çerçeveleri dışındaki alanlara müdahale etme zorunluluğundan kurtulurlar. Üretim konusunda uzmanlaşmış üretici ve pazarlama, dağıtım konusunda uzmanlaşmış ürün sahibi, kendi uzmanlıklarını katarak ortak bir çalışma gerçekleştirir.


Fasonilac.com nedir?

Fasonilac.com ekibi hem üreticileri hem de ürettirici firmaları bir araya getirmeyi hedefleyen online bir platformdur. Fasonilac.com platformundan fason ilaç üretimi ve fason kozmetik üretimine dair her konuda kişiye ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda fasonilac.com ekibi olarak bizlerde sektör içerisinde olmamızdan dolayı sorularınızı en kısa zamanda sizlere cevaplamaya çalışacağız.

Her ürünü herkes üretemez.Her makine her üretim tesisinde var olmayabilir. Tek müşterinize cevap veremediğiniz üretim kapasiteleri için fasonilac.com platformundan da yararlanabilirsiniz.

Ürünlerinizin hammadde tedarikinden ruhsatlandırılması aşamasına kadar oluşan her alanda bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizler bu platformu geliştirmek için burdayız.Aynı sektördeyiz ve sizlerle bu platformu geliştirmeye hazırız.Platformumuzdan ücretsiz yararlanabildiğiniz alanlar olduğu gibi VİP hizmetlerimizden de makul ücretler karşılığında yararlanabilirsiniz.


Aslan TABAK – fasonilac.com

WhatsApp WhatsApp'dan Soru Sorun