Fason Takviye Edici Gıda Üretimi

Fason Takviye Edici Gıda Üretimi

Takviye Edici Gıda Üretimi

Fason İlaç Üretimi,  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından takviye edici gıda üretimi için gerekli olan tüm denetim ve kontrollerden geçmiş ve gerekli olan onaya sahip olan tesisimizde kapsül, likit dolum, likit balık yağı dolum hatları, likit ekstraksiyon ünitesi ve toz dolum hattı bulunmaktadır. Ayrıca kalite kontrol ve ar-ge laboratuvarı mevcut olup mikrobiyolojik analizler,madde miktar tayinleri HPLC, TLC, UV spektrofotometre ile konusunda uzman ve deneyimli personelimiz tarafından yapılabilmektedir.

Tesisimizde havalandırma santralı mevcut olup, tüm üretim ünitelerinde HEPA filtreler ile,gerekli olan hava kalitesi elde edilmekte olup düzenli aralıklarla kontrolleri ve değişimleri yapılmaktadır.

Fason Takviye edici gıda üretiminde kullanılmak için, Likit formdaki ürünlerin üretiminde kullanılmakta olan deiyonize su, kendi tesisimizde elde edilmekte olup, günlük kapasitesi 1 ton olan deiyonize sudan düzenli olarak numune alınarak mikrobiyolojik testler yapılmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen takviye edici gıda üretim firmalarından biri olan firmamız doğru hammadde temini, iyi üretim koşulları ve etik pazarlama kurallarına uymayı en önemli değerler olarak benimsemiştir.

Takviye edici gıda üretiminde ;

Fason İlaç kendi markalarının yanı sıra siz değerli iş ortaklarımıza da kendi markalarınızla buluşma fırsatını, sizlere en iyi kaliteyle sunuyor.

Alanında uzman kadrosuyla, kaliteden asla taviz vermeyen firma anlayışıyla takviye edici gıda ürünleriniz bize emanettir. Sizin markanızı kendi markalarımız gibi benimseyip sizlere fason takviye edici gıda üretimde en iyi hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Gelin birlikte çalışalım, sizin için yapabileceklerimizi ayrıntılı projelendirelim.

Tesisimize giriş yapan hammaddeler için mikrobiyolojik analizler, tanıma testleri, bir çok hammaddenin miktar tayini analizleri gerçekleştirilebilmektedir.

 

Tesisimizde sporcu gıdaları için de toz dolum ünitesi bulunmaktadır.

 

Fason Takviye edici gıda üretimleriniz için bizlere iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Takviye Edici Gıda Üretimi , fason gıda üretimi, takviye edici gıda üretimi , istanbul takviye edici gıda üreticisi

fason ilaç üretimi , fason ilaç üreticisi, fason ilaç

WhatsApp WhatsApp'dan Soru Sorun