Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Faonilac.com – Hizmetlerimiz


Birlikte Fason Üretim Konseptinizi Yansıtalım

Fason ilaç üretimi olarak, bir ürünün planlanması, tasarlanması ve üretilmesi, titizlik içeren ve profesyoneller tarafından yönetilmesi gereken bir süreç olduğunu biliyoruz. Bunun nedeni, bir ürünün üretimi için birçok alanda çeşitli hazırlıklar ve işlerin yapılması gerekmektedir. Üreteceğiniz ürüne göre sizin açınızdan çeşitli doğrular ve yanlışlar olabilir, bu konudaki tecrübelerimiz ile size destek olacak olsak bile, belirttiğimiz gibi en önemlisi sizin düşünceleriniz(fikirleriniz notlarınız bizler için önemli). Fason üretim çerçevesinde dikkat etmemizi istediğiniz tüm noktaları sizden dinleyeceğiz ve bol bol notlar alacağız.

Ürünler için tasarladığınız belirli bir şablon olmasa dahi, tüm tasarım ve üretim aşamalarını bizim yapabileceğimizi unutmayın. Konuştuğumuz ürünler ilk ürünleriniz dahi olabilir, bu konuda gerekli tüm danışmanlık hizmetlerini bizden alabileceksiniz. Üretimin karmaşık bir işlem olduğunu bilmeniz faydalı olsa da fason üretim aşamasında sizi gereksiz detaylar ile yormayacağız. Siz ürünün özellikleri ve hitap etmesini istediğiniz kitle ile ilgili fikirlerinizi bize iletirken, izinler ve testler gibi sıkıcı ayrıntıları size yansıtmadan halledeceğiz


Ürün Tasarımı

Fasonilac.com, üretilecek bir ürünle ilgili tüm tasarım ve üretim aşamaları. Ürünlerin tasarlanması ve baskı için gerekli tüm grafiklerin ve teknik çizimlerin hazırlanmasının yönetilmesi. Tasarım sonrasında ürünün sunumu ve onay alınması.


Formül Çalışması

Fasonilac.com, ürünün içeriğinde kullanılacak formülün, müşterinin talepleri doğrultusunda hazırlanması, numune içerik üretiminin sağlanması(eğer fason üretim sözleşmesi yok ise ücretli olarak numune hazırlanmaktadır).


Ambalaj Tasarımı

Fasonilac.com, üründe kullanılacak ambalajların, etiketlerin tasarlanması.


Bakanlık İzinleri, Kalite Standardları

Fasonilac.com, üretim için gerekli tüm izinlerin alınması. Yapılacak üretim tüm aşamaları ile yasal kurallara ve çeşitli kalite standardlarına (ISO, GMP vs..) uygun olarak üretilmesinin sağlanması.


Testler

Fasonilac.com, üründe kullanılacak içeriğin dermatolojik, mikrobiyolojik ve benzeri testlerinin yapılması ve gerekli sertifikaların alınması.İstenilirse bitmiş ürünün testlerinin yapılması.


Üretim

Fason ilaç Üretimi olarak, tüm hazırlık ve kalite aşamaları sonrası ürünün üretimi ve tesliminin sağlanması.


Aşama sonu

Fason ilaç Üretimi, toplantı aşaması tamamlanan fason üretim için, toplantı sonrasında önümüze çıkan tablo ile ilgili detaylı bir dökümantasyon ve fiyat teklifi hazırlayıp size göndereceğiz. Ya da karşılıklı üretim öncesi son toplantımızı yaparak sonucu değerlendireceğiz.

 


Ekip Kurulumu

Fasonilac.com hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değildir.İsterseniz istediğiniz ürününüzün pazarlanmasını sağlayacak ekibi kurarak sizin adınıza yönetebiliriz.Pazarda yer almanızı sağlayabiliriz.

 

 

WhatsApp WhatsApp'dan Soru Sorun