HABER DETAYI

25 Mayıs 2019 16:51

Fason Kapsül Dolumu

Fason Kapsül Dolumu

Fason Kapsül Üretimi – Fason Kapsül Dolumu

Her işletme bünyesinde yeterli makine ve materyalleri bulunmayabilir. Fason ilaç üretimi olarak gelişmiş makine parkurumuz ve deneyimli ekibimiz ile sizlere hizmet etmek için her zaman hazırız. Halihazırda bir çok firmaya destek sunmakta olan firmamız sizlerinde projelerine yardımcı olmak için hazırdır.

Fason kapsül dolumu ve ya  Fason kapsül üretimi; Takviye edici gıda hammadelerinin küçük kapsüllere yerleştirilmesi işlemine fason üretimde kapsül dolum ismi verilebilir. Makineler tarafından gerçekleştirilen dolum işlemleri hijyenik olarak tamamlanmaktadır

Herhangi bir takviye edici gıda ürünlerinin kapsül üretimi  ve kapsül dolumu yapılabilmektedir.

Fason kapsül vitamin dolumu yapan firmalar

Fason kapsül glukozamin dolumu

Fason kapsül multivitamin dolumu

Fason kapsül bca dolumu

Fason kapsül Çinko dolumu

Fason kapsül dolumu vb bir çok ürün kapsül üretimde dolumu ve üretimi yapılabilmektedir.

 

Takviye edici gıda yönetmeliğine uygun olarak üretilebilecek her türlü ürününüzün kapsül dolumu tarafımızca yapılabilmektedir.

Üretimde 0 – 00 – 1 vb kapsüllere dolum yapabilmekteyiz.

Kapsül dolum makinası : 30.000 kapsül /saat olarak çalışmaktadır

Fason kapsül dolumu ve fason kapsül üretimi konularınız da fason ilaç üretimi olarak bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Üretmeyi düşündüğünüz ürün grupları için kapsül dolumunu tercih edeceilirsiniz. Fason kapsül dolumu ve ya fason kapsül üretimini tercih ederek maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Fason kapsül dolumu veya fason kapsül üretimini tercih ederek daha hızlı ve daha etkin olarak projelerinize yönelebilirsiniz.

Projelerinizde yer alan kapsül dolumu işlemleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Fason İlaç Üretimi olarak; fason kapsül üretimi veya fason kapsül dolumu hakkında bizlerden her zaman destek alabilirsiniz.

Projelerinize destek sağlamak için her zaman sizlere hizmet için bekliyoruz.

Kapsül dolum makinesi : 30.000 kapsül /saat olarak çalışmaktadır ve bu sürece ayak uydurabilecek ekibimizle seconder ambalajlama dahil tüm süreçleriniz de sizlere yardımcı olmak için sizlerle bir toplantı yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Siz sadece projenize yönelin biz projenizi hazır edelim.

Bizleri ekibinizden biri olarak görebilirsiniz bu sayede fason kapsül dolumu veya fason kapsül üretimi için vaktinizi çok fazla harcamamış olursunuz.

Fason kapsül dolumu ve fason kapsül üretimi için doğru tercihiniz her zaman fason ilaç üretimi (fasonilac.com)olsun.

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp WhatsApp'dan Soru Sorun